Našim zákazníkům poskytujeme vysoký standard a záruku kvality s minimalizovanými dopady na životní prostředí. Systém kvality dle ČSN EN ISO 9001 jsme zavedli již v roce 2004.
V roce 2010 jsme zavedli systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001 a systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ČSN ISO 45001. Všechny systémy jsou zavedeny pro hlavní předmět podnikání – stavebnictví.
Od doby zavedení jednotlivých systémů pravidelně každoročně procházíme kontrolními audity nezávislého akreditovaného certifikačního orgánu, který potvrzuje platnost zavedených systémů. 

Cílem společnosti je kvalitně plnit požadavky zákazníka i s ohledem na dopad na životního prostředí.
Z tohoto důvodu se společnost rozhodla pro zavedení a uplatňování certifikovaného systému řízení. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
swiss and japanese replica watches for sale. convenient to use is usually a important highlight attached to who sells the best rolex replicas for sale. sellswatches.com has become more popular brand. have to choose the right store to buy a good fake-watches.is,in here you can rest assured. the world-famous watch provides rolex swiss richardmille.