Stavební firma HAVAX byla založena v roce 1991 společníky Miroslavem Válkem, Pavlem Hájkem a Michalem Hájkem, jako veřejná obchodní společnost.
Právnická forma HAVAX a.s. vznikla 18.12. 2003 transformací.

Zpočátku malá firma se během několika let zařadila mezi úspěšné stavební firmy v Libereckém kraji.
Od doby svého vzniku realizovala na stovky zakázek,od výstaveb veškerých typů bytové a občanské vybavenosti, rekonstrukcí veřejných budov a chráněných objektů, zateplování budov, venkovních úprav až po stavbu velkých průmyslových komplexů.

V současné době firma zaměstnává přes 70 zaměstnanců, včetně zkušených a kvalifikovaných pracovníků v oboru stavebnictví i jednotlivých řemesel.
Havax a.s. se nachází ve zrekonstruovaném areálu v Ruprechtické ulici v Liberci, kde jsou kanceláře, údržbářská dílna a sklad nářadí. Zámečnická dílna a sklad materiálu se nachází v areálu v Šimonovicích.

Vysoké nároky dnešních investorů na kvalitu, délku výstavby, dodržení termínu a přizpůsobení stavby požadavkům na výrobu či jiný účel užívání objektu zákazníkem, nás dovedl k tomu, že dodržování evropských standardů je pro nás samozřejmostí a individuální přístup k řešení jednotlivých staveních částí a detailů dle potřeb objednatele, nás řadí mezi firmy, jež objednateli jeho stavbu dokáží doslova ušít na míru.

HAVAX a.s. se výrazně podílí na současné rozvíjející se výstavbě objektů občanské vybavenosti. Zabýváme se výstavbou od standardních, běžných staveb až po architektonicky vyspělé a luxusně vybavené občanské stavby. Zkušenosti s realizací nejrůznějších stavebních technologií jsou uplatněny na celé řadě dokončených staveb.
Jsme schopni plnit vysoké nároky dnešních investorů, a to jak na dodržení termínu a přizpůsobení stavby výrobním a účelovým požadavkům, tak individuálním přístupem k řešení detailů a potřeb objednatele.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.